Dodany: 2012-01-23 12:26:50

MajeranekW polskiej kuchni istnieje wiele ziół i produktów, które gdyby nie fakt iż są one doskonałymi dodatkami za pewne nigdy nie zostałyby wybrane przez kucharzy świata. Niepozorne, a bardzo znaczące tak o ziołach i dodatkach jak choćby majeranek mówią najlepsi kucharze z miejsc takich jak restauracja gdańsk.

 

Żadne danie nie smakuje dobrze jeśli nie jest odpowiednio doprawione – to stara zasada, która podkreśla ogromną wartość produktów jakimi są zioła i przyprawy. Często nawet najlepsze produkty używane przez kucharzy z miejsc takich jak choćby restauracja gdańsk w połączeniu ze sobą zamiast zachwycać wydają się nie mieć  smaku i wartości – tego co najważniejsze w kuchni.

 

Restauracja gdańsk to miejsce, które korzysta z majeranku – taniego i bardzo bogatego w smaku dodatku, który sosowany jest niemal do wszystkiego – zup, sosów, a nawet potraw mięsnych, czy wykwintnych deserów.  Majeranek od wieków gości na stołach polskich gospodyń i tak z pewnością będzie przez kolejne wieki – nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Majeranek
Nick: