Dodany: 2012-01-23 11:07:16

Fettucini alfredoDla tych wszystkich, którzy kochają włoską kuchnię – przepis na dziś to Fettucini alfredo. Czym jest ta włoska potrwa? Podobnie jak inne potrawy tejże kuchni Fettucini alfredo jest popularna pastą, czyli makaronem z dodatkami.

 

Restauracja gdańsk fettucini alfredo podaje jako makaron z masłem. Śmietaną, tartym parmezanem, dodatkiem pietruszki i czosnku. To właśnie czosnek i śmietana tworzą ten niezwykły smak tejże potrawy. Restauracja gdańsk słynie z makaronów pod każdą postacią, dlatego też fettucini alfredo jest najczęściej zamawianą w tym miejscu potrawą. Restauracja gdańsk przygotowuje fettucini alfredo w dosłownie kilkanaście minut.

 

Jest to zdrowa, smaczna i co najważniejsze  bardzo niskokaloryczna potrawa, za którą przepadają wegetarianie oraz weganie. To właśnie takie pasty, z lekkim, puszystym sosem są dziś bardzo popularną przekąską nie tylko w domach, gdzie króluje włoska kuchnia czy w miejscach jak restauracja gdańsk, ale również towarzyszy nam w pracy, gdzie lekka, smaczna i pożywna przekąska jest bardzo mile widziana..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fettucini alfredo
Nick: